İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Usta yarıyıl tatili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.  
Yarıyıl Tatili Mesajı

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı yarıyıl tatiline bugün itibariyle girmiş bulunmaktayız. 1.dönemin sağlıklı,huzurlu ve başarılı geçmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Milli değerlerimizi özümsemiş, hür iradesiyle değerlerine sahip çıkan bireyler yetiştirmek en önemli hedefimizdir. Güçlü Türkiye için bu hedef doğrultusunda çalışmalarımıza devam etmekteyiz, edeceğiz de. 

Kıymetli Velilerimiz,

Çocuklarımızın akademik başarısının yanında sosyal,sanatsal ve sportif başarılarını da önemseyiniz. Unutulmamalıdır ki beceriye dönüştürülmeyen bilgi bir gün unutulmaya mahkumdur. 2023 Eğitim Vizyon Belgemiz ışığında çocuklarımızın gelişmesine katkı sağlamak için bir bütün halinde çalışmalıyız. Çocuklarınızı sadece karne notları ile değerlendirmek eksik olacaktır. Çocuklarımızın sahip olduğu milli ve manevi değerlerin yüksek olması ilk hedefimiz olmalıdır. Bu tatilin, öğrencilerimiz açısından tablet ve televizyon başında geçirilen zamanlarla değil, akraba,komşu, eş-dost ziyaretleriyle ; ecdadının izinde yapılan tarihi ve kültürel gezilerle geçmesini temenni ediyorum.

Sevgili Öğrenciler,

15 günlük bu ara tatilde eğitim öğretim hayatınıza ara vermemenizi temenni ediyorum. Hayat çok güzel bir kitap. Yeni yerlere gidin, doğayı keşfedin; odalara, evlere kapanmayın. Okumadığınız kitapları okuyun, görmediğiniz akrabalarınızı görün. 

Yaşamın sonsuz hazinesinden en üst düzeyde istifade etmeniz umuduyla hayırlı tatiller diliyorum.

 

Mehmet Usta 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 418 44 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.