İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vefa Günlükleri Projesi

Gaziosmanpaşa Gönüllü Vefa Sosyal Destek Grubu "Vefa Günlükleri" Projesi çalışmaları başladı.
Vefa Günlükleri Projesi

Vefa Günlükleri Projesi: Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle Gaziosmanpaşa Kaymakamlığımızın uhdesinde kurulan Vefa Sosyal Destek Gruplarımızın veli,öğretmen ve idarecilerimizin katılımıyla oluşturulan Gönüllü Vefa Sosyal Destek Grubu kolunun yaptığı çalışmaları yazılı ve görsel hale getirmek, yapılan çalışmaların görünürlüğünü artırmak, Pandemi Dönemi'nde öğretmenlerimizin fedakarca yaptığı çalışmaları tarihe not düşmek amacıyla hayata geçirilmiş bir projesidir.

Eğitimciyle Güzel Türkiyem!

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs sebebiyle yaşadığımız pandemide 65 yaş ve üstü büyüklerimizin, kronik hastalarımızın ve ihtiyaç sahiplerimizin yanında olmak amacıyla Valiliklerimizin ve Kaymakamlıklarımızın bünyelerinde Vefa Sosyal Destek Grupları oluşturulmuştu. Bu kapsamda Vefa Gruplarının çalışmalarında "Eğitimcisiyle Güzel Türkiyem!" şiarıyla öğretmenlerimiz ve idarecilerimizde yer aldılar. Devletimizin ve milletimizin yanında yer aldılar. Öğretmenlerimizin bu süreçte yaptığı fedakarca çalışmalarda yaşadıkları unutulmaz anıları, duygu yüklü diyalogları tarihe not düşmek ve gelecek nesillere aktarmak amacıyla Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz uhdesinde "Vefa Günlükleri" Projesi hayata geçirildi.

24-06-2020

 

 

Proje ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

Proje afişi için tıklayınız.


Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 6174414 / (0212) 617 44 14/15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.