İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Teknofest Türkiye Birinciliği

Teknofest İnsanlık Yararına Teknolojiler Eğitim Kategorisi Türkiye Birincileri Müdürümüz Sn. Mehmet Usta'yı Ziyaret Etti.
Teknofest Türkiye Birinciliği

    Teknofest 2019 İnsanlık Yararına Teknolojiler Eğitim Kategorisi Türkiye Birinciliğine layık görülen İlçemiz TOKİ Avrupa Konutları Ortaokulu öğrencilerinden oluşan Teknoloji Avcıları Takımı bugün İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Usta'yı ziyaret ettiler. Odaklanıyorum Kazanıyorum adlı projelerinin tanıtımını Müdürümüze yaptıktan sonra Müdürümüz ile icatlarını denediler. 

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Usta: Başarılarınızdan dolayı İlçemiz adına sizleri tebrik ediyorum. Bu icadı daha da geliştirerek insanlığa ve vatana hayırlı işler yapacağınıza inancım sonsuz. Öğrencilerimize desteklerini esirgemeyen ve yarışma sürecince yanlarında olan Okul Müdürümüz Sayın Süleyman Ceylan ve öğretmenimiz Selen Özge Bilgen, Müdür Yardımcımız Neslihan Bacıoğlu ve Murat Çardak' a da tüm öğrenciler ve İlçemiz adına teşekkür ederim.diyerek duygularını ifade ettikten sonra öğretmen ve öğrencilere Teşekkür Belgesi takdim ettiler.

24-10-201924-10-2019

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 418 44 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.