Ortaokullar Arası Münazara Yarışması
![Ortaokullar Arası Münazara Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2018_04/24141633_06162146_IMEM2292.jpg)
TÜGVA İstanbul Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Ortaokullararası Münazara Yarışması´nda Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu 6-D Sınıfı öğrencileri Irmak Koçyiğit , Fatma Betül Kufacı ve Hayrunnisa Altin İstanbul birincisi oldu. Öğrencilerimiz 30 ilçe 8 bölge ve 174 ortaokul arasından, büyük bir başarı örneği göstererek zirvede yer aldı. Bütün çalışma boyunca öğrencilerimize destek olan, başta Matematik öğretmenimiz Nuray Karagöz ve bütün ekibi gönülden kutluyoruz.
" Hicbir başarı tesadüf degildir." Öğrencilerimize emekleri, özverili çalışmaları için tesekkur ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.