İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası Başvuruları Başladı
![Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası Başvuruları Başladı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/02113905_Ayak_TurnuvasY_AfiY_2.jpg)
Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında; salgının etkilerini azaltarak öğretmenlerin sosyalleşmesini sağlamak, sporun birleştirici gücünden faydalanmak amacıyla Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Gaziosmanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ortaklığında düzenlenen " Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası" başvuruları başladı.