İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmeniyle Güzel Gaziosmanpaşa

Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası açılış maçı gerçekleştirildi.
Öğretmeniyle Güzel Gaziosmanpaşa

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziosmanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ortaklığında " ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının etkilerini azaltarak öğretmenlerin sosyalleşmesini sağlamak ve sporun birleştirici gücünden faydalanmak" amacıyla düzenlenen Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası Açılış Maçı bugün Mevlana Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda, Gaziosmanpaşa Kaymakamı Sayın Numan HATİPOĞLU, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Sayın Fatih AYDEMİR, Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf UZANTI ve Gaziosmanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Cenk ÖZTEKİN'in teşrifleriyle gerçekleştirildi.

Pandemi Dönemi'nde Hareketin Önemini Daha İyi Anladık

Sporun zihin, beden ve ruh sağlığına katkılarının pandemi döneminde daha iyi anlaşıldığını belirten Gaziosmanpaşa Kaymakamı Sayın Numan HATİPOĞLU; " Salgının etkilerini azaltmak ve sporun birleştirici gücünden faydalanmak amacıyla gerçekleştirilen bu organizasyonda bulunmak beni çok mutlu etti. Peygamber mesleğini gerçekleştiren siz değerli öğretmenlerime bu turnuvada da başarılar dilerim. Bu anlamlı etkinlikte emeği geçen başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf UZANTI ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Cenk ÖZTEKİN olmak üzere bütün herkese teşekkür eder, kaybedenin olmadığı bir turnuva olmasını temenni ederim." Dedi.

 

25 Haziran'da Final Maçı

24 okuldan 24 öğretmen takımının dostluk ve sağlık için ter dökeceği turnuva 25 Haziran Cuma günü saat 17.30'da oynanacak final maçıyla son bulacaktır. Dereceye giren okullarımızın ödül töreni final maçının akabinde görkemli bir tören ile Mevlana Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda gerçekleştirilecektir.

 

Turnuvaya Katılan Okul Takımları:

GAZİOSMANPAŞA İLÇE MEM

MEVLANA ANADOLU LİSESİ-1

MEVLANA ANADOLU LİSESİ-2

ADNAN MENDERES ORTAOKULU-1

ADNAN MENDERES ORTAOKULU-2

ARMAN POLAT ORTAOKULU

BARBAROS HAYRETTİN PAŞA İLKOKULU

DEDE KORKUT İLKOKULU

GAZİ AHMET MUHTAR PAŞA İLKOKULU

GAZİKENT ORTAOKULU

GAZİPAŞA İLKOKULU

HÜSEYİN KEÇİÇİ ÖZEL EĞİTİM UYGULAMA OKULU

KADRİ YÖRÜKOĞLU KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

KÜÇÜKKÖY MTAL

MUSTAFA YEŞİL İHO

ÖZEL UĞUR ANADOLU LİSESİ

PREVEZE İLKOKULU-1

PREVEZE İLKOKULU-2

SAKARYA İLKOKULU

ŞEHİT ANIL KAAN AYBEK ORTAOKULU

ŞEHİT GÖKHAN TOPÇU ANADOLU LİSESİ

ŞEHİT ÖĞRETMEN MUSTAFA GÜMÜŞ ORTAOKULU

YENİ MAHALLE İLKOKULU

YILDIZTABYA İLKOKULU

 

 

15-06-202115-06-202115-06-202115-06-202115-06-2021

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 6174414 / (0212) 617 44 14/15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.