İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Öğretmenden Öğretmenine Mektup Yarışması
![Öğretmenden Öğretmenine Mektup Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2020_11/09182525_OYretmenden_OYretmenine_Mektup_AfiY.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü Etkinlikleri kapsamında Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz uhdesinde ekli şartname doğrultusunda "Öğretmenden Öğretmenine Mektup" konulu mektup yarışması başvuruları başladı. Yüreğimize dokunan öğretmenlerimize öğretmenlerimizin kaleminden ahde vefa ediyor ve onlara mektuplarımızla sesleniyoruz.
Öğretmenden Öğretmenine Mektup Yarışması Şartnamesi için tıklayınız.