İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Liselerimizde karbonmonoksit gazı zehirlenmelerine karşı koruyucu eğitim semineri yapıldı.
İlçemiz Resmi Liselerinde karbonmonoksit gazı zehirlenmelerine karşı koruyucu eğitim semineri yapıldı..![Liselerimizde karbonmonoksit gazı zehirlenmelerine karşı koruyucu eğitim semineri yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_07140103_img20160301wa0005.jpg)
İstanubul İtfaiye Eğitim Merkezi Yangın Güvenlik Eğitmeni Muhammed CANLI tarafından 22-25 Şubat 2016 Tarihinde 15 Resmi lisemizde karbonmonoksit gazının özellikleri,dikkat edilmesi gereken kurallar,zehirlenme anında ilk müdahale, baca problemleri temizliği ve doğru soba kurulumu konularında anlatımlı ve görsel eğitim verildi.