İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamlık Koşusu Rekor Katılımla Mavigün’de Gerçekleşti

kaymakamlık koşusu rekor katılımla   mavigün’de gerçekleşti
Kaymakamlık Koşusu Rekor Katılımla   Mavigün’de Gerçekleşti

KAYMAKAMLIK KOŞUSU REKOR KATILIMLA

 MAVİGÜN’DE GERÇEKLEŞTİ

 

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ,Gaziosmanpaşa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Gaziosmanpaşa Şubesi’nin birlikte düzenlediği “YAŞAM BOYU SPOR PROJESİ” kapsamında geleneksel KAYMAKAMLIK KROS YARIŞMASI        08 Kasım 2015 Pazar günü Mavigün Koleji’nde gerçekleştirildi.

Program İstiklâl Marşı’nın okunması ile başladı. Gaziosmanpaşa ilçemizdeki tüm okullarda ön seçmelerde kazanan  835 öğrencinin katıldığı törende açılış konuşmasını yapan Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Servet BAKIRCI “sizler kendi okullarınızda büyük başarı kazanarak okullarınızı en güzel şekilde temsil etmek üzere bu yarışmaya geldiniz. Hepinizi yürekten kutluyorum, başarılar diliyorum” diyerek yarışmaların startını verdi.

İlçe okullarının rekor katılımı ile gerçekleşen yarışmada, genç atletlerin rekabeti görülmeye değerdi. Yarışmanın güzel bir havada yapılması velilerin ilgisini daha da arttırdı. Yarışmalar oldukça dostluk havasında sürerken okullar birbiriyle kıyasıya mücadele etti.

Yarışmalar sonunda ödül töreni Mavigün Koleji Kültür Merkezinde gerçekleşti. Gaziosmanpaşa Kaymakamı Yaşar KARADENİZ, Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Servet BAKIRCI, Gaziosmanpaşa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Naci USTA, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet DUMAN, Türk Kızılayı Gaziosmanpaşa Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Hakkı KANBO, Mavigün Koleji Genel Müdürü Şahin KARATAŞ, çok sayıda okul müdürü, öğretmenler, dereceye giren öğrenciler ve onların velileri katıldı.

Törende konuşan Gaziosmanpaşa Kaymakamı Yaşar KARADENİZ “Kros yarışmasında emeği geçen tüm kamu kuruluşlarına, idarecilere, öğretmenlere ve öğrenci velilerine, katkılarından dolayı teşekkür ederim. Ayrıca dereceye giren tüm sporculara başarılar diliyorum”diyerek ödül töreni başladı.

            Öğrencilere madalya ve kupaları Gaziosmanpaşa Kaymakamı Yaşar KARADENİZ ve  Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Servet BAKIRCI tarafından takdim edildi.

Program tüm sporcular ve konukların toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 418 44 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.