İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde okul ihtiyaçlarının belirlenmesi ve yeni arsa kazanımları konulu toplantı yapıldı.

İlçemizde okul ihtiyaçlarının belirlenmesi ve yeni arsa kazanımları konulu toplantı yapıldı.

27 Temmuz 2017 Tarihinde Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı topantı salonunda Kaymakamımız Sayın Oktay Cağatay ve Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta´nın katılımı ile İlçemizde okul ihtiyaçlarının belirlenmesi ve yeni arsa kazanımları konulu toplantı düzenlendi. Yapılan toplantıda Kentsel Dönüşüm kapsamına alınan mahallelerde ayrılan okul arsaları ile mevcut okul arsalarına yapılacak okullar belirlenerek, ilçedeki okul eksikliklerinin giderilmesi hususunda kararlar alındı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bekir Servet Bakırcı´nın sunumu ile ilçe genelindeki tüm okullar ve okul ihtiyacı olan bölgeler titizlikle incelendi. Alınan kararlar neticesinde kısa vadede Gaziosmanpaşa´nın okul ihtiyacının sıfıra inmesi planlanırken, yatırım programları başlatıldı.

08-08-2017

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 6174414 / (0212) 617 44 14/15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.