İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'nun teşrifleriyle 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılışını Gerçekleştirdik.
![İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'nun teşrifleriyle 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Açılışını Gerçekleştirdik.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/19135152_IMG_20190909_180059.jpg)
İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU'nun teşrifleriyle 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının açılışını gerçekleştirdik. Bakanımız Sayın Süleyman SOYLU mezun oldukları Plevne Anadolu Lisesi'nde ilk ders zilini çaldıktan sonra öğretmen ve öğrencilerle sohbette bulundular. Eğitim camiamıza,öğrenci,öğretmen ve velilerimize;ülkemiz, İstanbul'umuz ve Gaziosmanpaşa'mıza başarılarla dolu bir yıl olmasını diliyoruz.