İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ilçemizde coşkuyla kutlandı. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 102.yıl dönümünde çocuklarımıza armağan edilen bayramı bir çok etkinlik ve törenle kutladık. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Uzantı ve Şube Müdürlerimizin Atatürk Anıtına çelenk sunmasıyla başlayan kutlama töreni, sonrasında Gaziosmanpaşa Hükümet Konağı önünde devam etti. İlkokul öğrencilerimizin hazırladığı birbirinden güzel gösteriler katılımcılara keyifli anlar yaşattı.![23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI](/meb_iys_dosyalar/2022_04/23005348_haber_baYlYk.jpg)