İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

POLİS HAFTASI KUTLAMALARI

Polis Haftamız münasebetiyle okul idarelerimiz, öğretmen ve öğrencilerimiz Polis Merkezlerimize ziyarette bulundular.
POLİS HAFTASI KUTLAMALARI

10 Nisan 1845 tarihinden günümüz kadar ülkemizin huzur ve güvenliği için gece gündüz fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatımızın 177. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimizin refakatinde ilçemizde bulunan polis merkezleri ziyaret edildi. Ziyaretlerde öğrencilerimiz polis abi ve ablalarına şükranlarını sunarak çiçek takdimi yaptılar.

Polis Haftasını kutlamak üzere duygu ve düşüncelerini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf Uzantı: "Köklü bir geçmişe, engin bir bilgi ve tecrübeye sahip olan Türk Polis Teşkilatı; kamu düzeninin sağlanması, insan hak ve özgürlüklerinin korunması ve suçların önlenerek toplumun huzurla yaşaması için büyük bir gayret ve çaba içerisindedir. İlçemizde görev yapan polis merkezleri ilçemizin huzur ve güvenliği ile beraber okullarımızda yaşanabilecek olası sorunların da önüne geçmekte ve öğrencilerimizin güvenli okullarda eğitim görmelerine katkı sağlamaktadır. Güvenli okullar için gösterdikleri üstün gayret ve özveriden dolayı  başta İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Korkut Okyay  olmak üzere tüm ekibine şükranlarımı sunuyorum. Polis Haftamız vesilesiyle de görevleri başında şehit olan polislerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor; tüm polis teşkilatımıza aileleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayat temenni ediyorum. Polis Haftamız kutlu olsun! " dedi.

 

 

 

12-04-202212-04-202212-04-202212-04-202212-04-2022

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.