İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADAY ÖĞRETMEN ORYANTASYON EĞİTİMLERİ BAŞLADI

Aday Öğretmen Oryantasyon Eğitiminin ilk günü Okul Müdürü Sertan UZUN ve Seyfullah ÖZTÜRK tarafından verilen Aday Öğretmenlerin Görevleri, Sorumlulukları ve Hakları İletişim Becerileri ve Etkili Sınıf Yönetimi Eğitimleriyle gerçekleşti.
ADAY ÖĞRETMEN ORYANTASYON EĞİTİMLERİ BAŞLADI

      Kaymakamlığımız Plevne Konferans Salonu bugün aday öğretmenlerimizi ağırladı. Genç meslektaşlarımızın katılımıyla verimli ve etkili bir eğitim programı bugün itibariyle başladı.     

      Ocak 2022 tarihinde yapılan öğretmen atamasıyla 401 meslektaşımız ilçemize atanmış ve ilçemizin eğitim ordusuna katılmıştı. İkinci yarıyılın başında görevlerine başlayan öğretmenlerimize Müdürlüğümüz tarafından 1-3 Mart arası oryantasyon eğitimi planlanmış ve ilk günü bugün yapılan 2 farklı eğitimle yapılmıştır.

      Eğitimlerin ilk gününde Yıldıztabya İlkokulu  Müdürü Sertan UZUN ve Bekir Sami Dedeoğlu İlkokulu Müdürü Seyfullah ÖZTÜRK tarafından verilen Aday Öğretmenlerin Görevleri, Sorumlulukları ve Hakları İletişim Becerileri ve Etkili Sınıf Yönetimi Eğitimleriyle gerçekleşti.Müdürlerimizin aday öğretmenlerimize yıllar içindeki deneyimlerini aktardıkları bu verimli eğitimler farklı konularda 2 gün daha devam edecek.

 

 

        01-03-202201-03-202201-03-202201-03-2022

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.