İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Uzantı, 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı'nın başlaması vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Sevgili Öğrencilerimiz, Kıymetli Meslektaşlarım ve Değerli Velilerimiz,

 

Kovid-19 Salgını sebebiyle 2019 yılı Mart ayından beri devam eden uzaktan eğitim sürecinden sonra yeniden yüz yüze eğitime geçiyor olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımızın üstün gayretleriyle oluşturulan Eğitim Bilişim Ağı (EBA) başta olmak üzere diğer platformlarda gerçekleştirdiğimiz uzaktan eğitim ile öğrenmeden uzak kalmadık. Ancak yüz yüze eğitimde öğrencilerimizin seslerini koridorlarda duymayı özledik.

Müreffeh Türkiye'nin aydınlık geleceği için attığımız her adımın temelinde eğitim vardır. Bu yüzdendir ki eğitim her şart ve koşulda öncelikli olandır. Kovid-19 Salgınında Okullarda Alınması Gereken Önlemler Rehberi doğrultusunda okullarımızda alınan tedbirlerle Gaziosmanpaşa' mız olarak yeni eğitim öğretim yılına hazırlıklarımızı tamamladık. Tüm çabamız; öğrenci, öğretmen ve eğitim çalışanlarımızın salgının seyrinden en az düzeyde etkilenmesi ve eğitim öğretim faaliyetlerinin aksamaması içindir. Bu bağlamda sağlıklı bir eğitim öğretim süreci için öğrenci, öğretmen ve velilerimizin bir bütün olarak gayretlerine ihtiyacımız vardır.

Bizler biliyoruz ki yolumuz uzun ve meşakkatli bir yol. Yine biliyoruz ki Türkiyemiz olarak dün de olduğu gibi bugün de tüm zorlukların üstesinden başarıyla gelecek güce ve inanca sahibiz. İnsanlığa ve topluma faydalı, vatanına ve milletine hayırlı bireyleri yetiştirmek mücadelemiz ile daha da güçlü olacağız. Öğrencilerimizin gözlerindeki pırıltı, öğretmenlerimizdeki bitmeyen heyecan ve velilerimizin sonsuz desteği ile yeni eğitim öğretim yılına hazırız.

Bu duygularla 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılımızın ülkemiz, Gaziosmanpaşamız, öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, tüm eğitim paydaşlarımıza başarılar diliyorum. Eğitim ve öğretim faaliyetlerimizin aksamaması ve öğrencilerimizin geleceklerini inşasında gösterdiğiniz ve göstereceğiniz gayret, sabır ve azim için şükranlarımı sunuyorum.

 

Yusuf UZANTI

Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.