İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası Final Maçı ve Ödül Töreni

Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası final maçı ve kupa töreni gerçekleştirildi.
Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası Final Maçı ve Ödül Töreni

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Öğretmeniyle Güzel İstanbul Projesi kapsamında Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gaziosmanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ortaklığında " ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgının etkilerini azaltarak öğretmenlerin sosyalleşmesini sağlamak ve sporun birleştirici gücünden faydalanmak" amacıyla düzenlenen Öğretmenler Arası Ayak Tenisi Turnuvası Final Maçı ve Kupa Töreni Mevlana Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda, Gaziosmanpaşa Kaymakamı Sayın Numan HATİPOĞLU,  Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Sayın Hasan Tahsin USTA, AK Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Sayın Fatih AYDEMİR, Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yusuf UZANTI ve Gaziosmanpaşa Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Cenk ÖZTEKİN'in teşrifleriyle gerçekleştirildi.

14 Haziranda başlayan turnuvanın kazananları zorlu bir final maçından sonra belli oldu.

Mevlana Anadolu Lisesi Öğretmen Takımı Gaziosmanpaşa ilçesi 1. si olurken, Adnan Menderes Ortaokulu Öğretmen Takımı 2.ci, Şehit Öğretmen Mustafa Gümüş Ortaokulu 3. lük kupasını almaya hak kazandılar. Dereceye giren okullarımızı tebrik eder, turnuvaya katılım sağlayan tüm okullarımıza teşekkür ederiz. 

 

28-06-202128-06-202128-06-2021

 

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.