İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karne Törenimiz

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının I.dönem karne dağıtım töreni Kaymakamımız Sayın Numan Hatipoğlu'nun teşrifleriyle gerçekleştirildi.
Karne Törenimiz

2019-2020 Eğitim Öğretim yılının I.dönem karne dağıtım töreni Kaymakamımız Sayın Numan Hatipoğlu'nun teşrifleriyle ilçemiz Gaziosmanpaşa Ortaokulu'nda  gerçekleştirildi.Törene Belediye Başkan Yardımcılarımız, İlçe Tarım Müdürümüz, Yeşilay İlçe Başkanımız ve Kızılay İlçe Başkanımız ile çok sayıda davetli katıldılar.

Karne Töreni'nde öğrencilerimiz ile bir araya gelerek heyecanlarını paylaşan Kaymakamımız Sayın Numan Hatipoğlu: " 15 günlük tatili dinlenmek için kullanmalısınız. Dinlenirken de sistemli ve programlı bir şekilde ders tekrarı yapmanız önümüzdeki döneme daha verimli başlamanızı sağlayacaktır. Ara tatilde en çok kitap okumaya önem verin. Kitap okumak zihni dinlendirdiği gibi derslerinizi daha iyi anlamanıza da katkı sağlayacaktır. Bu dönemi başarı ile tamamlayan öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dilerim." dedi.

Akademik Başarı Tek Başına Yeterli Değildir

Öğrencilerin karne heyecanını paylaşan ilçemizin kıymetli protokol mensupları; akademik başarının tek başına yeterli olmadığını bununla beraber kendilerini sosyal,sanatsal ve sportif faaliyetler yönünden de geliştirmeleri gerektiği üzerinde durdular. İlçemiz bünyesinde bulunan bütün kurum ve kuruluşların öğrencilerimizin gelişimine katkı sağlayacak her türlü faaliyete destek olmak istediklerini belirterek öğrencilerimize iyi tatiller dilediler.

Karne dağıtımının ardından öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakamımız Sayın Numan Hatipoğlu :" Geride bıraktığımız dönemin başarılı geçmesinde katkısı olan herkese teşekkür eder, tatili hem dinlenmek hem de gelişmek için kullanmanızı temenni ederim."dedi.

Törenimiz tatilin iyi geçmesi temennisi ile sona erdi.

17-01-202017-01-202017-01-202017-01-202017-01-2020

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.