İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Birliği Protokolü Tanıtım Toplantısı

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Mega AVM Yönetimi arasında imzalanan iş birliği protokolü tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
İş Birliği Protokolü Tanıtım Toplantısı

Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Mega AVM Yönetimi arasında; öğrencileri eğitime teşvik etmek, çalışmalarını geliştirmek ve desteklemek amacıyla 15.11.2019 tarihinde imzalanan iş birliği protokolünün tanıtım toplantısı Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta'nın teşrifleri, Mega AVM Yönetimi ve  okul müdürlerimizin katılımıyla İsfanbul AVM Oteli'nde gerçekleştirildi.

Çabalarımız Çocuklarımız İçin

İş birliği prokotolü tanıtım toplantısıda konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Usta: " Gaziosmanpaşa ilçesi sınırlarında bulunan özel ve resmi tüm okullarımıza İsfanbul Alışveriş Merkezi sergi alanı içerisinde etkinlik, kermes, sergi, yıl sonu gösterisi gibi aktivitelere ücretsiz yer temini sağlanacak bu protokol ile öğrencilerimizin sosyal-kültürel becerilerini desteklemek amaçlanmıştır. İlçe Müdürlüğümüz ve tüm paydaşlarımızın bütün çabaları geelceğimizin teminatı çocuklarımızdır. Bu iş birliğinin hayırlara vesile olmasını temenni eder,emeği geçen herkese teşekkür ederim."dedi.

Belediye Olarak Her Zaman Destekçiyiz

Tanıtım toplantısına teşrif eden Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta : "Öğrencilerimizin sosyal-kültürel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla yola çıkılan bu iş birliğinde yapılacak olan organizasyonlara ulaşım konusunda da destekçi oluruz. Bizim bütün çabamız Gaziosmanpaşa sınırları içindeki bütün çocukların aynı şartlara ulaşması ve gelişmesidir. Bu amaç doğrultusunda yapılacak olan tüm organizasyonlara destekçi olacağız."dedi.

Konuşmaların ardından okul müdürlerinin protokol ile ilgili sorularını cevaplayan Mega AVM Yönetimi yetkilileri protokol kapsamını da ilerleyen günlerde genişleterek; sinema ve tiyatro gibi aktivitelere özellikle dezavantajlı öğrencilerimizi destekleme çalışmalarına hız vereceklerini belirtti. Protokolün hayırlara vesile olması temenni edilerek toplantı bitirildi.

 

30-12-201930-12-201930-12-2019

 

 

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.