İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖGEP ve DÖGEP Projeleri

YÖGEP ve DÖGEP Projeleri kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Faik Kaptan ilçemizi ziyaret ettiler.
YÖGEP ve DÖGEP Projeleri

MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün YÖGEP Projesi (Yönetici Geliştirme Programı) ve DÖGEP Projesi( Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) kapsamında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Faik Kaptan ilçemizi ziyaret ettiler. Ziyaretleri kapsamında 10 Aralık Salı günü saat: 11.00'da ilçemiz Şehit ServetAsmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde İlçe Koordinasyon Toplantısı düzenlendi. İlçe Koordinasyon Toplantısı'nda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Usta, Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürümüz Sayın Yıldız Çardak, Sayın İlçe Müftümüz, İmam Hatip Okulları Müdürlerimiz, Daire Müdürleri ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri ile bir araya geldiler.

İlçe Koordinasyon Toplantısının akabinde saat 14.00'da ilçemiz Prof.Dr.Gazi Yaşargil Ortaokulu Konferans Salonu'nda DÖGEP Projesi kapsamında Sayın Faik Kaptan "Öğretmen ve Din Görevlileri Buluşması"na katıldı.Burada ilçemizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimiz ile ilçemiz Din Görevlileri ile buluşuldu. 

Etkinliklerin bitiminin ardında Sayın Faik Kaptan'ın öğretmenlerimize hediyesi olarak "Etkili Öğretmenlik"kitabı ve Din Görevlilerimize hediyesi olarak "Beyaz Zambaklar Ülkesi'nde" kitabı dağıtıldı. Müdürlüğümüzce buluşmaya katılan öğretmenlerimize ve din görevlilerine "En Sevilen Öğretmen Hz.Muhammed (s.a.v) ve Eğitim Metodları"kitabı hediye olarak dağıtıldı.

11-12-201911-12-201911-12-201911-12-2019

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.