İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İş Birliği Protokolü İmzalandı.

T.C. Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İsfanbul Alışveriş Merkezi Mega AVM Yönetim A.Ş. arasında iş birliği prokotokolü imzalandı.
İş Birliği Protokolü İmzalandı.

T.C. Gaziosmanpaşa Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İsfanbul Alışveriş Merkezi; öğrencilerin gelişimine katkı sağlamak, eğitim kalitesini arttırmak amacıyla karşılıklı mutabakata vardı. İş Birliği Protokolü Gaziosmanpaşa Kaymakamlık'ında  Kaymakamımız Sayın Numan Hatipoğlu ve İsfanbul Alışveriş Merkezi Mega AVM Yönetim A.Ş. Temsilcileri ile imzalandı.

İş Birliği Protokolü kapsamında; Gaziosmanpaşa sınırları içerisinde bulunan tüm okulların İsfanbul Alışveriş Merkezi içerisinde; etkinlik,kermes, organizasyon,sergi, yıl sonu veya belirli gün ve haftalarda İsfanbul Alışveriş Merkezi'nce ücretsiz olarak yer temini sağlanacak olup eğitim öğretimin zenginlikleştirilmesine katkı sağlanması adına taraflarca planlama ve düzenleme yapılacaktır.

 

15-11-201915-11-2019

 

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.