İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Müdürlüğümüz ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği Nurdoğan Arkış Tarafından İlçemiz İdareci ve Ögretmenlerine " Öğreten Öğretmen" Adlı Seminer
![Müdürlüğümüz ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği Nurdoğan Arkış Tarafından İlçemiz İdareci ve Ögretmenlerine " Öğreten Öğretmen" Adlı Seminer](/meb_iys_dosyalar/2017_09/22155818_IMG-20170922-WA0007.jpg)
Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği Nurdoğan Arkış tarafından ilçemiz idareci ve ögretmenlerine " Öğreten Öğretmen" adlı seminer ilçemiz Doğa Koleji konferans salonunda verilmiştir.