İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı öncesi Eğitime Hazırlık Toplantısı
2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü B.Servet BAKIRCI ve Şube Müdürlerimizin katılımında ilçemiz okullarında görevli Okul Müdürleri ile sene başı "Eğitime Hazırlık" toplantısı yapılmıştır.![2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı öncesi Eğitime Hazırlık Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2016_08/k_20055658_egitimehazirlik20161.jpeg)
2016 - 2017 Eğitim Öğretim Yılı öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü B.Servet BAKIRCI ve Şube Müdürlerimizin katılımında ilçemiz okullarında görevli Okul Müdürleri ile sene başı "Eğitime Hazırlık" toplantısı yapılmıştır.