İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ "İSTANBUL´U TANIT HAYALİNE UÇ" PROJESİ İKİNCİSİ OLDU

Liseler arasında düzenlenen, ISEWORLD ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladığı "İstanbul´u tanıt hayaline uç projesi" Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi 2. oldu.
GAZİOSMANPAŞA ANADOLU LİSESİ "İSTANBUL´U TANIT HAYALİNE UÇ" PROJESİ İKİNCİSİ OLDU

Liseler arasında düzenlenen, ISEWORLD ve İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa hazırladığı "İstanbul´u tanıt hayaline uç projesi" çerçevesinde öğrenciler İstanbul´u yurtdışına en güzel şekilde tanıtmak amacıyla İngilizce olarak tanıtım filmlerini hazırladılar. Yarışmaya ilçemizin gururu olan Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi öğrencileri Harun Karakuş, Bilal Başer, Emirhan Öztürk, Emre Deniz,  Aleyna Çelik, Elif Veysel, Ceren Er ve danışman öğretmenleri Beyhan Şen´in uzun çaba sarf ederek hazırladıkları "Dersaadet-Istanbul City" adlı film projeleriyle katıldılar. 500´ün üzerinde film projesinin katıldığı yarışmada projeler ilk olarak jüri değerlendirmesine alındılar. Jüri değerlendirmesini geçen projeler ikinci aşama olan halk oylaması ve jüri oylamasına katılmaya hak kazandılar. Bu aşamayı da başarılı olarak geçen projeler Amerika Birleşik Devletleri´ne gönderildi. Amerika Birleşik Devletleri´nde ki jüriler tarafından da oylanarak finalistler belirlendi.Finalist ekipler 15.06.2016  günü,İl milli eğitim müdürümüz sayın Ömer Faruk YELKENCİ´nin de katılımıyla düzenlenen ödül törenine davet edildiler.Büyük bir heyecanla katılan öğrencilerimiz,böylesine prestijli bir yarışmada 500 proje arasından 2. olarak bizlere çok büyük gurur verdiler. İlçemizin adınıda yukarılara taşıdıkları için başta danışman öğretmenleri Beyhan Şen´i ,tüm ekip üyesi öğrencileri ve Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi idari kadrosunu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz...

17-06-201617-06-201617-06-2016

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.