İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi´nde Rasim ÖZDENÖREN Konferans Salonu Açılışı

Yazar Rasim ÖZDENÖREN adına Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi´nde yapılan konferans salonunun açılışı yazar Rasim ÖZDENÖREN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir Servet BAKIRCI, Şube Müdürlerimiz Resul DELEN, Hamza ÇELİKER, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi ve Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin katılımı ile yapıldı.
Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi´nde Rasim ÖZDENÖREN Konferans Salonu Açılışı

Yazar Rasim ÖZDENÖREN adına Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi´nde yapılan konferans salonunun açılışı 23 Mart Perşembe günü yazar Rasim ÖZDENÖREN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bekir Servet BAKIRCI, Şube Müdürlerimiz Resul DELEN, Hamza ÇELİKER, Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi ve Kazım Karabekir Anadolu İmam Hatip Lisesi idareci, öğretmen ve öğrencilerinin katılımı ile yapıldı.

Okul müdürleri ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği açılış öncesinde Rasim ÖZDENÖREN öğrencilere kitaplarını da imzaladı. Salonun yapımında emeği geçen, başta Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi´nin müdürü Mehmet Nezir ERYARSOY olmak üzere Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi idarecini, öğretmenlerini ve okul aile birliği üyelerini tebrik ederiz.

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 617 44 14 /15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.