İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, GENÇ BASKETBOL TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

    Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gaziosmanpaşa Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Türk Kızılayı Gaziosmanpaşa şubesinin birlikte düzenlediği ‘’ YAŞAM BOYU SPOR PROJESİ’’ kapsamında genç basketbol turnuvası 14-28 aralık 2015 tarihinde Fahrettin Özüdoğru Ç.P.A.Lisesi spor salonunda gerçekleştirildi.
GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ, GENÇ BASKETBOL TURNUVASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

 

13-01-2016

Turnuvaya ilçemizdeki 16 okuldan genç erkek basketbol takımı turnuvaya girdi yaklaşık  200 öğrenci katıldı. Maçlar oldukça dostluk havasında sürerken okullar birbirleri ile kıyasıya mücadele etti. Genç basketbolcularımızın ortaya koydukları mücadeleler görülmeye değerdi.

Yarışmalar sonunda ödül töreni Fahrettin Özüdoğru Ç.P.A.Lisesi spor salonunda gerçekleştirildi.

Katılan tüm sporculara madalyalarını Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü AHMET İKBAL, Fahrettin Özüdoğru Ç.P.A.Lisesi Müdürü ABDÜLKADİR ÖZKUL , Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü MUSTAFA ERBAŞ , G.O.P okulları Müdürü SALİM SAĞLAM  çok sayıda öğretmen, dereceye giren öğrenciler ve onların velileri katıldı.

Törende konuşan Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü AHMET İKBAL genç basketbol turnuvası için emeği geçen idarecilere, öğretmenlere, öğrencilere özellikle Türk Kızılayı Gaziosmanpaşa Şube Başkanı KADİR ÇAKIR’a  katkılarından dolayı teşekkür ederim ayrıca dereceye giren tüm sporculara başarılar dilerek ödül töreni başladı.

Kupa ve madalya töreninde turnuvanın dördüncüsü olan Atabek kolejinin kupa ve madalyalarını GOP okulları müdürü SN SALİM SAĞLAM Takdim etmiştir. Turnuvanın üçüncüsü olan Fahrettin Özüdoğru Ç.P.A.Lisesinin ödülünü Mevlana Anadolu Lisesi Müdürü SN MUSTAFA ERBAŞ takdim ederken tüm öğrencileri tek tek tebrik edip vermiş oldukları mücadeleden dolayı kendilerini kutlamıştır. Turnuvanın ikincisi olan Mevlana Anadolu Lisesinin kupa ve madalyasını Fahrettin Özüdoğru Ç.P.A.Lisesinin Müdürü SN ABDÜLKADİR OZKUL takdim etmiştir. Turnuvanın birincisi olan GOP Okulları kolejinin kupa ve madalyalarını İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü SN AHMET İKBAL takdim etmiştir.

13-01-201613-01-201613-01-201613-01-201613-01-201613-01-201613-01-2016

 

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 418 44 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.