İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 92.YILI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ

CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 92.YILI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ
CUMHURİYETİMİZİN KURULUŞUNUN 92.YILI KUTLAMA ETKİNLİKLERİ

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92.yılı kutlama etkinlikleri Kaymakamlık binasında 09:00´da Kaymakam Yaşar KARADENİZ, Garnizon Komutanı Ulş. Alb. Ercan ACER, Belediye Başkanı Hasan Tahsin USTA ve Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet AKKAYA’nın tebrikleri kabul etmesi ile başladı.

Kurum müdürlerinin ve davetlilerin katıldığı Kaymakamlık binasındaki resepsiyonun ardından saat 10:00´da Gaziosmanpaşa Stadyumu´ndaki programa geçildi. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı´mızın okunması ile başladı. Kaymakamımız Yaşar KARADENİZ günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Plevne Anadolu Lisesi ve Havuzbaşı Atilla Baykal İlkokulu öğrencileri tarafından günün anlam ve önemi ile ilgili şiir ve kompozisyon okundu. Gaziosmanpaşa Belediyesi Bando Takımı gösteri sunduktan sonra program sona erdi.

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.1012 Kaymakamlık Binası Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 6174414 / (0212) 617 44 14/15

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.