İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Dünya Engelliler Günü vesilesiyle özel eğitim öğrencileri Müdürlüğümüzü ziyaret ederek etkinlik düzenlediler.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ilçemiz Gönül Pınar Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri Müdürlüğümüzü ziyaret ederek bir etkinlik düzenlediler.Etkinliğe İlçe Müdürümüz,öğretmenler,yöneticiler ve kurum çalışanlarımız katıldı.

Bir Gün Değil Her Gün Aranızdayız


"Bir Gün Değil Her Gün Aranızdayız." sloganıyla özel öğrencilere yönelik farkındalık yaratmak amacıyla kurum ziyaretleri gerçekleştirdiklerini belirten okul müdürü, "Gönüllerde engel bulunmadığı takdirde sevgiyle,muhabbetle bütün engelleri aşacağımıza inanıyoruz. Bu süreçte bizlerden desteğini esirgemeyen İlçe Müdürümüz Sayın Mehmet Usta'ya ve Milli Eğitim çalışanlarına çok teşekkür ederim."dedi.

Güçlü Öğretmenler Güçlü Gelecek

İlçe Müdürümüz Sayın Mehmet Usta: " 2023 Eğitim Vizyonumuzun da üzerinde sıklıkla durduğu güçlü geleceği tesis edebilmenin en önemli noktası güçlü öğretmenlerimizin varlığıdır. Özel çocuklarımızın öğretmenlerindeki güç ile bütün engelleri birlikte aşacağımıza inancım sonsuzdur. Özel çocuklarımız muhakkak gündemimizde kalmalı ve toplumun genelinde farkındalık yaratmak için iş birliği yaparak etkinlikler düzenlememiz gerekmektedir. Sevgi ve muhabbet ile bütün engelleri birlikte aşacağız, 3 Aralık Dünya Engelliler günü vesilesiyle tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

Daha sonra öğrencilerimizin hazırladığı dans gösterisi sergilendi. Etkinlik öğrencilerimizin Müdürümüz ile sohbet etmesi ile son buldu.

 

04-12-201904-12-201904-12-2019

Merkez Mahallesi, Çukurçeşme Cad. No.10 12 Kaymakamlık Binası 1.kat Gaziosmanpaşa/İstanbul - (0212) 418 44 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.