İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tercih Danışmanlığı Okul Komisyonları

   
Tercih Danışmanlığı Okul Komisyonları

2017-2018 Tercih Danışmanlığı Kılavuzunda belirtilen tercih döneminine ait takvim doğrultusunda tercih dönemi sürecinde ortaokul 8. sınıf ve 12. sınıf öğrenci ve velilerine öğrencilere ilgi, yetenek ve kişilik özellikleri doğrultusunda bir üst öğrenim kurumuna geçişlerinde rehberlik yapılması ve bu süreçte verilecek tercih danışmanlığı hizmetlerinin belirlenen standartlar doğrultusunda yürütülmesi amacı ile ekli listede adı yazılı okullarda ve karşılarında adı, soyadı ve görev yeri yazılı İdareci ve Rehber öğretmenlerden, ortaokul 8. Sınıf ve lise 12. Sınıf öğrencileri ile velilerine tercih danışmanlığı yapmak üzere  tercih döneminde "Merkezi Sınav Tercih Danışmanlığı Komisyonu" ve "Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Tercih Danışmanlığı  Komisyonu" görevlendirilişi olup, görevli listesi ektedir.

 

 

Tercih Komisyonu Görevlileri için Tıklayınız

 

Kazım Karabekir Mahallesi, Hekimsuyu Cad. No,58, Gaziosmanpaşa/İstanbul - 0 (212) 4184400 0 (212) 4184402 0 (212) 4184403

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.